perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: piano

Fjalor: anglisht piano
Përkthime: piano, pianoforte
piano në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klavír
piano në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: flügel, klavier, pianino, piano
piano në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: flygel, klaver, piano
piano në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: piano
piano në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: piano
piano në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pianoforte
piano në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: flygel, klaver, piano
piano në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рояль, фортепиано, фортепьяно, фортепьянный, пианино
piano në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: klaver, piano
piano në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: пиано
piano në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: фартэпіяна, піяніна
piano në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: klaver
piano në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: piano
piano në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πιάνο
piano në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: klavir
piano në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: zongora, piano
piano në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pianinas
piano në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: piano
piano në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: pian
piano në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: piano
piano në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: fortepian, fortepianowy, pianino
piano në polonisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вертикальний, вертикально, міні-фортепіано, піаніно, прямий, прямовисний
piano në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

piano games, piano virtual, piano online, piano music, piano bar tirana, piano notes, piano bar observator, piano songs, piano bar observatory, piano sheet music free