perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: piknik

Fjalor: anglisht piknik
Përkthime: junket, picnic
piknik në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: picknick
piknik në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: picnic
piknik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: pique-nique
piknik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: picnic
piknik në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пикник
piknik në rusisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: piknik
piknik në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: piknik
piknik në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: piknik
piknik në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: екскурсія, пікнік, поїздка
piknik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: piknik
piknik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

piknik penang, piknik 72 chord, piknik cafe, piknik restaurant, piknik century city, piknik 72 lirik, piknik playa vista, piknik pod wiszącą skałą, piknik 72, piknik na skraju drogi