perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pikon

Fjalor: anglisht pikon
Përkthime: bath, bathe, dribble, drip, spatter, trickle, stream
pikon në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kapat, odkapávat, skapávat, koupat, omývat, vykoupat
pikon në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: lecken, triefen, tropfen, baden, abfließen
pikon në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: droppe, dryppe, bade
pikon në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: chorrear, gotear, baľar, baľarse, bañar, bañarse
pikon në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: dégouliner, dégoutter, goutter, baguer, baigner, tuber, ruisseler
pikon në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sgocciolare, bagnare, grondare, stillare
pikon në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: droppa, dryppe, bada, bade
pikon në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: капать, купать, стекать
pikon në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: droppa, drypa, bada
pikon në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: капаць, крапаць
pikon në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: herua, kylvettää, vuotaa
pikon në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csepeg, csepegni, csurogni, fürdetni, fürdik
pikon në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: maudytis, plauti
pikon në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: charruar, gotear, banhar, bazar, molhar
pikon në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: капати
pikon në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kapać, ociekać
pikon në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pikon in english, pikon quotes, pikon meaning, pikon group, pikon tagalog, pikkon dbz, pikkon vs cell, pikon francis m lyrics, pikon kirppis, pikon ako in english