perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pirun

Fjalor: anglisht pirun
Përkthime: clevis, fork, cradle
pirun në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: vidle, vidlice, vidlička
pirun në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gabe, gabel, gabeln
pirun në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gaffel
pirun në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: horquilla, tenedor
pirun në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fourche, fourchette
pirun në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: forca, forchetta, forcella
pirun në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gaffel
pirun në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вилка, рогулька, рычажки, рычажок
pirun në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gaffel
pirun në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: вилка
pirun në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: вiдэлец, вiлкi, вілка
pirun në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: hang, kahvel
pirun në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: haarukka, hanko, pihti, talikko
pirun në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vilica
pirun në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vasvilla
pirun në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šakės, šakutė
pirun në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: garfo, tecedor
pirun në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vilice
pirun në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vidlice
pirun në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: виделка, вилка, качана, милиця, теревені
pirun në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: widelec, widełki
pirun në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pirun nyrkki, pirun nyrkki lyrics, pirun ku, pirun nyrkki lyrics english, pirunpelto, pirun nyrkki sormus, pirun big june, pirunkirkko, pirun hyvä viinikirja, pirun hyvä vuohenjuustosalaatti