perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pjesëtar

Fjalor: anglisht pjesëtar
Përkthime: commoner, fellow, freeman, honorary, member, penis
pjesëtar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: článek, člen, členský, končetina, penis, příslušník, společník, úd
pjesëtar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: angehörige, glied, mitglied, penis
pjesëtar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lem, medlem, penis
pjesëtar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: miembro, pene, socio
pjesëtar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: académicien, associé, commissaire, congressiste, équipier, frondeur, ligueur, membre, pénis, récipiendaire, sociétaire, suppôt, symphoniste
pjesëtar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: componente, iscritto, membro, pene, socio
pjesëtar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lem, medlem, medlemm
pjesëtar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: член
pjesëtar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ledamot, medlem
pjesëtar në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: член
pjesëtar në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сябра, член
pjesëtar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: peenis
pjesëtar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jäsen, kalu
pjesëtar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μέλος
pjesëtar në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: član, penis
pjesëtar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tag, végtag
pjesëtar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: varpa
pjesëtar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: membro, pene, sócio
pjesëtar në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кінцівка, учасник, член
pjesëtar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: członek
pjesëtar në polonisht »