perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pjeshkë

Fjalor: anglisht pjeshkë
Përkthime: peach, peach-tree
pjeshkë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: broskev
pjeshkë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: pfirsich
pjeshkë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fersken
pjeshkë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: durazno, melocotón, melocotonero
pjeshkë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: pêche, pêcher, presse
pjeshkë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pesca
pjeshkë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fersken
pjeshkë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: персик
pjeshkë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: persika
pjeshkë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: праскова
pjeshkë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: персік
pjeshkë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: virsik
pjeshkë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: persikka
pjeshkë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: breskva
pjeshkë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: barack, őszibarack
pjeshkë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: persikas
pjeshkë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: durando, pêssego
pjeshkë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: breskev
pjeshkë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: broskyňa
pjeshkë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: персик
pjeshkë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: brzoskwinia
pjeshkë në polonisht »