perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: plëndës

Fjalor: anglisht plëndës
Përkthime: abdomen, belly, gut, paunch, stomach, tummy
plëndës në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bachor, břicho, život
plëndës në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bauch, leib, unterleib
plëndës në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bug, bughule, buk, mage, mave, underliv, vom
plëndës në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: abdomen, barriga, estómago, panza, tripa, vientre
plëndës në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bedaine, bedon, bide, bidę, panse, ventre
plëndës në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: addome, epa, pancia, ventre
plëndës në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bakkropp, buk, mage, mave, underliv, vom
plëndës në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: брюхо, живот, пузо
plëndës në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bakkropp, buk, mage, underliv, vom
plëndës në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бруха, жывот, жыццё
plëndës në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kõht
plëndës në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maha, vatsa
plëndës në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κοιλιά, στομάχι
plëndës në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: trbuh
plëndës në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: has, potroh
plëndës në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pilvas
plëndës në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: barriga, tripa, ventre
plëndës në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: abdomen
plëndës në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: trebuh
plëndës në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: brucho
plëndës në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: живіт, пузо, черево
plëndës në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: brzuch
plëndës në polonisht »