perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: plazh

Fjalor: anglisht plazh
Përkthime: beach, beaching, strand
plazh në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pláž
plazh në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: badestrand, strand
plazh në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: plage, strand
plazh në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: playa
plazh në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: plage
plazh në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lido, spiaggia
plazh në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: plage, strand, strant
plazh në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пляж
plazh në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: plage, strand
plazh në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: плаж
plazh në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пляж
plazh në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rand
plazh në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: rantahietikko, uimaranta
plazh në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αμμουδιά
plazh në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: plaža
plazh në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: part, strand
plazh në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: paplūdimys
plazh në lituanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пляж
plazh në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: plaża
plazh në polonisht »

Fjalë të ngjashme

plazh nudo ne bote, plazh nudo ne shqiperi, plazh nudo ne ulqin, plazh nudo ne greqi, plazh durres, plazh nudo ne itali, plazh ne durres, plazh ne turqi