perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: plep

Fjalor: anglisht plep
Përkthime: poplar
plep në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: topol
plep në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: pappel
plep në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: poppel
plep në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: álamo, pobo
plep në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: peuplier, ypréau
plep në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pioppo
plep në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: poppel
plep në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: тополь
plep në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: poppel
plep në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: таполя
plep në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pappel
plep në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: poppeli
plep në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καβάκι
plep në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nyár, nyárfa
plep në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: álamo
plep në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: тополю, тополя
plep në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: topola
plep në polonisht »

Fjalë të ngjashme

plep examples, plep a, clep test, plep template, plep statements, plep unibe, plep statement samples, plep b, plop on iep, pleb definition