perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: plesht

Fjalor: anglisht plesht
Përkthime: flea
plesht në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: blecha
plesht në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: floh
plesht në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: loppe
plesht në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pulga
plesht në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: puce
plesht në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pulce
plesht në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: loppa, loppe
plesht në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: блоха
plesht në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: loppa
plesht në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бълха
plesht në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: блыха
plesht në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kirp
plesht në estonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: buha
plesht në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bolha
plesht në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: blusa
plesht në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pulga
plesht në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: блоха
plesht në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pchła
plesht në polonisht »

Fjalë të ngjashme

plesht in english, o plast