perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: poezi

Fjalor: anglisht poezi
Përkthime: line, poem, rep, rhyme, row, verse
poezi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: báseň, poezie, verš
poezi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gedicht, poem, poesie, vers, zeile
poezi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: digt, digtekunst, poem, poesi, rad, vers
poezi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: poema, poesía, renglón, rima, versículo, verso
poezi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: heptamètre, macaronée, poème, poésie, tripodie, vers, verset
poezi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: poesia, riga, verso
poezi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dikt, poem, poesi, rad, vers
poezi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: поэма, стихи
poezi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dikt, poem, rad, vers
poezi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: стихотворение
poezi në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: poeem, salm
poezi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: runo, säe
poezi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ποίημα
poezi në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vers
poezi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: eilėraštis, poema, poezija
poezi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: poema, poesia, rima, versículo, verso
poezi në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wiersz
poezi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

poezi dashurie, poezi per nenen, poezi per mesuesen, poezi per shoqen, poezi per atdheun, poezi per 7 marsin, poezi te bukura, poezi per miqesine, poezi per femije, poezi per natyren