perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: policia

Fjalor: anglisht policia
Përkthime: constabulary, police, police-force
policia në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: policie
policia në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: polizei
policia në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: politi
policia në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: guardia, policía
policia në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: police, rousse
policia në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: polizia
policia në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: polis, politi
policia në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: полиция
policia në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: polis, politi
policia në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: полиция
policia në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: паліцыя
policia në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: politsei
policia në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αστυνομία
policia në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: rendőrség
policia në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: policija
policia në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: polícia
policia në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: poliţie
policia në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: поліція, примусити, примушувати, свиня, сила, чинність
policia në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: policja
policia në polonisht »

Fjalë të ngjashme

policia e shtetit, policia rrugore, policia rrugore gjobat, policia gjobat, policia bashkiake, policia ushtarake, policia tatimore, policia bashkiake tirane telefon, policia e kosoves, policia e rendit