perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çdo në polonisht

Fjalë: çdo (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): każdy, wszelki
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht çdo, çdo herë, çdo gjë, çdo dite, çdo në polonisht, każdy në shqip
çdo në polonisht

Fjalë të ngjashme

tres leches dysheme druri camp takota