perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në polonisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): ćwiartka, ćwierć, czwarty, dzielnica, kwadra, kwadrans, kwartał
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në polonisht, ćwiartka në shqip
çerek në polonisht