perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në polonisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): cenić, doceniać, ocenić, oszacować
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht çmoj, çmoj në polonisht, cenić në shqip
çmoj në polonisht