perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abat në polonisht

Fjalë: abat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): opat
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht abat, abate meaning, abate definition, abat stock, abat preng doci, abat oliba, abat në polonisht, opat në shqip
abat në polonisht

Fjalë të ngjashme

mbi ipoh