perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në polonisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): cierpki, kwaśny, kwasowy
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në polonisht, cierpki në shqip
acid në polonisht