perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në polonisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): kwaśność, kwasota, kwasowość
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në polonisht, kwaśność në shqip
aciditet në polonisht