perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në polonisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): adoracja, ubóstwianie, uwielbienie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në polonisht, adoracja në shqip
adhurim në polonisht