perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në polonisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): administracja, zarząd, zarządzanie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht administratë, administratë në polonisht, administracja në shqip
administratë në polonisht