perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në polonisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): administrować, gospodarować, kierować, zarządzać
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht administroj, administroj në polonisht, administrować në shqip
administroj në polonisht