perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në polonisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): nadchodzić, podchodzić
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në polonisht, nadchodzić në shqip
afrohem në polonisht