perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në polonisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): awaria, kraksa, wypadek
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në polonisht, awaria në shqip
aksident në polonisht

Fjalë të ngjashme

psikologji sociale meda betohem