perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në polonisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): aktywność, czynność, działalność
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në polonisht, aktywność në shqip
aktivitet në polonisht