perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në polonisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): lodowiec
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht akullnajë, akullnajë në polonisht, lodowiec në shqip
akullnajë në polonisht

Fjalë të ngjashme

fitim lloga dritare te plastikes