perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në polonisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (8): boczek, bok, brzeg, kant, krawędź, obrzeże, skraj, strona
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht anë, anë në polonisht, boczek në shqip
anë në polonisht