perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në polonisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): antyczny, antyk, dawny, starodawny, starożytny, zabytkowy
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në polonisht, antyczny në shqip
antik në polonisht

Fjalë të ngjashme

lumi ne siberi qiell lirie.forum