perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

armik në polonisht

Fjalë: armik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): nieprzyjaciel, przeciwnik
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht armik, armik youtube, armik tango flamenco, armik spanish guitar, armik music, armik khachatourian, armik në polonisht, nieprzyjaciel në shqip
armik në polonisht