perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arrij në polonisht

Fjalë: arrij (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (14): dochodzić, docierać, dogonić, dojechać, dojść, dosięgać, nadchodzić, osiągać, osłabnąć, przybyć, przyjechać, przyjeżdżać, przyjść, sięgać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht arrij, folja marr, arrij tuba, arij mousa, arrij në polonisht, dochodzić në shqip
arrij në polonisht