perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në polonisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): czynić, produkować, robić, sporządzać, wyrabiać, wytwarzać, zrobić
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht bëj, bëj në polonisht, czynić në shqip
bëj në polonisht

Fjalë të ngjashme

vij rrotull