perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në polonisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): kląć, przeklinać, przysięgać
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht betohem, betohem në polonisht, kląć në shqip
betohem në polonisht