perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në polonisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): konwersacja, rozmowa
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht bisedë, bisedë në polonisht, konwersacja në shqip
bisedë në polonisht