perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në polonisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): handlowiec, handlowy, kupiec, kupiecki
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në polonisht, handlowiec në shqip
biznesmen në polonisht

Fjalë të ngjashme

fiji times farrah abraham projov caap