perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në polonisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): mielić, mleć, rozcierać
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në polonisht, mielić në shqip
bluaj në polonisht