perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bori në polonisht

Fjalë: bori (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): klakson, róg, trąba, trąbka
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht bori, bori victorious, bori uka, bori ne kimi, bori mese, bori in english, bori në polonisht, klakson në shqip
bori në polonisht