perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

botë në polonisht

Fjalë: botë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): świat, światowy
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht botë, qafë botë, botë meaning, botë në polonisht, świat në shqip
botë në polonisht