perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në polonisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): ciasto, forsa
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht brumë, brumë në polonisht, ciasto në shqip
brumë në polonisht