perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në polonisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): brzeg, kant, krawędź, obrzeże, skraj, warga
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht buzë, buzë në polonisht, brzeg në shqip
buzë në polonisht

Fjalë të ngjashme

pushkë gjuetie acid reflux