perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në polonisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): bębenek
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në polonisht, bębenek në shqip
daulle në polonisht