perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në polonisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): izba, komnata, komora, pokój, pokojowy, pomieszczenie, sala
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht dhomë, dhomë në polonisht, izba në shqip
dhomë në polonisht