perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në polonisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): gwałt, gwałtowność, przemoc
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht dhunë, dhunë në polonisht, gwałt në shqip
dhunë në polonisht