perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në polonisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (9): dar, darowizna, obecny, oddany, podarunek, prezent, teraźniejszość, trwały, upominek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht dhuratë, dhuratë në polonisht, dar në shqip
dhuratë në polonisht