perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

divan në polonisht

Fjalë: divan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): kanapa, owieczka
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht divan, divan pastanesi, divan orange, divan hotel istanbul, divan hotel erbil, divan hafez, divan në polonisht, kanapa në shqip
divan në polonisht