perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në polonisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): łania
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht drenushë, drenushë në polonisht, łania në shqip
drenushë në polonisht