perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në polonisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): budulec, drewniany, drewno, drzewny, drzewo, leśny
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në polonisht, budulec në shqip
dru në polonisht

Fjalë të ngjashme

explorer shkencë bike games njoh njoh