perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në polonisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): tytoń, tytoniowy
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në polonisht, tytoń në shqip
duhan në polonisht

Fjalë të ngjashme

folja zgjedh dru yoga