perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në polonisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): i, oraz, również, także, też
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në polonisht, i në shqip
edhe në polonisht