perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në polonisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): ekspozycja, pokaz, przedstawienie, wykład, wystawa, wystawowy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ekspozitë, ekspozitë në polonisht, ekspozycja në shqip
ekspozitë në polonisht

Fjalë të ngjashme

fushë kosova bieap aciditet je