perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në polonisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): aromat, odór, węch, wiatr, woń, zapach
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht erë, erë në polonisht, aromat në shqip
erë në polonisht