perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në polonisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): etykieta, etykietka, metka, naklejka, nalepka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht etiketë, etiketë në polonisht, etykieta në shqip
etiketë në polonisht

Fjalë të ngjashme

kajal aggarwal height veprim shala